OTVORENI POZIV ZA PRISTUPANJE ALUMNI KLUBU ODJELA ZA LIKOVNE UMJETNOSTI

Otvoreni poziv za pristupanje Alumni klubu završenim studentima studija Odjela za likovnu umjetnost Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da je Odjel za likovne umjetnosti Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu osnovao Alumni klub (Klub bivših studenata). Naš odjel želi uspostaviti stalnu komunikaciju sa svojim bivšim studentima, pružati im stručnu pomoć, informirati ih o svojim razvojnim planovima, projektima i programima obrazovanja te ih potaknuti na razmjenu iskustava i suradnju u svrhu razvoja kvalitete studijskih programa i prepoznatljivosti identiteta Umjetničke akademije u Splitu u zemlji i inozemstvu.

Ako ste zainteresirani za članstvo u Alumni klubu Odjela za likovne umjetnosti Umjetničke akademije u Splitu, molimo vas da ispunite pristupnicu i anketu i pošaljete je na mail predsjednice Alumni kluba Doris Zalović.

Doris Zalović, predsjednica Alumni kluba Likovnog odjela: doris.zalovic@gmail.com

Pristupnica i anketa se nalaze na linkovima: