ALUMNI KLUB ODJELA ZA LIKOVNE UMJETNOSTI

Osnivačka skupština Alumni kluba Odjela za likovne umjetnosti (u nastavku Alumni klub LIK UMAS) Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu održana je 27. svibnja 2022. na Gripama.

Osnivačkom skupštinom predsjedao je izv. prof. art. Slobodan Tomić, prodekan za nastavu Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu, dok je zapisnik vodila doc. art. Maja Zemunik, predstojnica Odsjeka za likovnu kulturu i likovnu umjetnost.

Na početku sjednice, predsjedavajući je predstavio svrhu osnivanja Alumni kluba Odjela za likovne umjetnosti Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu, ciljeve koji će se nastojati postići te ključne djelatnosti kluba.

Prisutni su jednoglasno izglasali Statut Alumni kluba LIK UMAS-a, kao i predsjednicu Doris Zalović i zamjenika predsjednice Nikolu Mikulića.

Na kraju sjednice iznijeli su se neki prijedlozi o daljnjim akcijama Alumni kluba. Dogovoreno je da se sljedeći sastanak održi početkom rujna.

Otvoreni poziv, Pristupnica i anketa