ISPIT PRED POVJERENSTVOM (KOMISIJSKI ISPIT)

Studenti koji izlaze na ispit pred povjerenstvom (četvrti termin) namjeru izlaska moraju najaviti na dva načina:

1.    prijavom putem Studomata na četvrti datum za ispit za kojeg žele pristupiti komisijskom ispitu i to nakasnije pet RADNIH dana prije

2.    isto tako najmanje pet dana prije roka slanjem prijavnice putem e-maila na adrese:

• studentske referade (referada@umas.hr) – svaki studenti
    • prodekana Odjela za likovne umjetnosti šalju studenti koji pripadaju tom Odjelu: radtom@net.hr (izv. prof. art. Slobodan Tomić)
    • prodekana Odjela za glazbenu umjetnosti šalju studenti koji pripadaju tom Odjelu: vesna.podrug@yahoo.com (izv. prof. art. Vesna Podrug)
    • pročelnika Odsjeka za glumu šalju studenti glume: brubeb@gmail.com (izv. prof. art. Bruna Bebić)