ZAŠTITA OD DISKRIMINACIJE I UZNEMIRAVANJA

Umjetnička akademija u Splitu odlučno se suprotstavlja svakom obliku diskriminacije, uznemiravanja, nasilja ili odmazde među studentima i zaposlenicima te se zalaže za inkluzivnost svih bez obzira na rasu, dob, spol, vjeroispovijest, nacionalnu i etičku pripadnost, rodni identitet, seksualnu orijentaciju, bračni status, invaliditet i sl.

Povjerenstvo za zaštitu od diskriminacije, uznemiravanja i spolnog uznemiravanja Umjetničke akademije u Splitu:

• izv. prof. art. Bruna Bebić (zamjenik: pred. dr. sc. Matko Botić)
    • doc. art. Žana Marendić (zamjenica: doc. art. Ivana Kenk)
    • doc. art. Đani Martinić (zamjenik: doc. art. Robert Jozić)
    • Andrea Lacković, studentska predstavnica (zamjenica: Nikolina Kapitanović)

Ako ste doživjeli diskriminaciju, uznemiravanje ili seksualno uznemiravanje, obratite se Akademijinom Povjerenstvu za zaštitu od diskriminacije, uznemiravanja i spolnog uznemiravanja: povjerenstvo.za.zastitu.od.diskriminacije@umas.hr