20. veljače 2024.

Upisi u ljetni semestar za ak. god. 2023./2024.

Upisi u ljetni semestar za ak. god. 2023./2024.  održati će se:

od ponedjeljka 26. veljače 2024. do petka 8. ožujka 2024.

UPIS U STUDOMAT

Svi studenti su obavezni izvršiti upis putem Studomata. Upis će biti omogućen od 26. veljače do 8. ožujka 2024. U slučaju poteškoća slobodno se obratite studentskoj referadi na e-mail: referada@umas.hr

Vodite računa da upišete sve obavezne kolegije i odaberete izborne, te da ukupno imate upisan dovoljan broj ECTS bodova.

Ukoliko se u Studomatu ne pojavi obavijest da je upis obavljen u cijelosti, niste potvrdili upis do kraja i neće biti evidentiran u sustavu.

Upis u studomat obavezno obaviti prije dolaska u referadu!

UPIS U REFERADI

Svi studenti obvezni su nakon upisa u studomat obaviti i upis u referadi.

U referadi je potrebno predati:

1. Indeks (studenti koji još uvijek imaju indeks)
  2. Uredno i čitko popunjen obrazac Prijave za upis u ljetni semestar (dostupan u referadi ili na webu)
  3. Potvrdu o uplati participacije (za one koji plaćaju)

Upisi u referadi održati će se od ponedjeljka 26. veljače do petka 8. ožujka 2024. u terminima predviđenim za rad sa studentima:

PONEDJELJAK DO PETKA – od 10 do 12 sati

PONEDJELJKOM I SRIJEDOM  – od 16 do 18 sati

MOLIMO DA POŠTUJETE UPISNI ROK I TERMINE KOJI SU PREDVIĐENI ZA RAD SA STUDENTIMA U REFERADI. HVALA.

NAPOMENA – VAŽNO:

Studenti koji upis ne obave u roku (od 26. veljače do 8. ožujka 2024.), moraju podnijeti obrazloženu molbu za naknadni upis Dekanu Umjetničke akademije.

Ukoliko im molba bude odobrena uz upisninu i školarinu, za upis su dužni podmiriti i naknadu troškova naknadnog upisa u iznosu od 66,36 u skladu s Odlukom Akademijskog vijeća: