01. lipnja 2023.

Studentsko vrednovanje cjelokupne razine studija

Poštovane kolegice i kolege,

Odbor za kvalitetu Akademije u suradnji sa Centrom za kvalitetu Sveučilišta u Splitu u sklopu svojih aktivnosti vezanih za osiguravanje kvalitete provodi  studentsko vrednovanje cjelokupne razine studija.

Cilj postupka je utvrditi zadovoljstvo i stavove studenata o cjelokupnom studiju (općim uvjetima studiranja, administrativnim i stručnim službama, sadržaju i organizaciji studijskog programa, provedbi nastave i postupcima procjene znanja, odnosu nastavnika prema studentu, institucionalnoj potpori studiranju, odnosima između studenata, te ostalim aspektima studiranja) kako bi se ukazalo na mogućnosti poboljšanja kvalitete cjelokupnog studija.

Anketa se provodi elektroničkim putem u obliku upitnika kojega je potrebno ispuniti nakon obranjenog završnog/diplomskog rada.
Djelatnici referade Akademije, prilikom preuzimanja potvrde o završetku studija, dodijelit će vam šifru s kojom pristupate ispunjavanju ankete.

Anketnom upitniku možete pristupiti putem računala odnosno web preglednika Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome itd. ili putem smartphone uređaja na sljedećem linku: http://evasys.unist.hr/evasys/online/

Potrebno je upisati zaporku koju ste prethodno dobili od službenice referade i započeti ispunjavanje ankete.

Na kraju ispunjene ankete potrebno je kliknuti "Submit", nakon čega "U redu".

Anketu možete ispuniti od kuće ili bilo koje druge lokacije.
Anketa je anonimna i dobrovoljna.

Zahvaljujemo Vam na suradnji!

Odbor za kvalitetu Akademije  i Ured za kvalitetu Sveučilišta u Splitu

Kvalitetno obrazovanje Partnerstvom do cilja