20. prosinca 2023.

Studenti Glazbenog odjela održali koncert za male pacijente i osoblje KBC-a Split

U ponedjeljak, 11. prosinca 2023., studenti Glazbenog odjela naše Akademije održali su božićni koncert za male pacijente i osoblje Klinike za dječje bolesti KBC-a Split.

Ova lijepa i hvalevrijedna suradnja održava se već drugu godinu za redom na inicijativu asistentice Anamarije Tadin Pjanić.

Hvala svim u studentima koji su, uz sve predbožićne obveze, probe i koncerte, pristali sudjelovati:

Lara Jurešić, Katarina Mrvalj, Jelena Perišić, Sandra Bedenik, Marina Mrđen, Lucija Barišić, Ivan Zvonimir Stejskal, Anđela Bodrožić, Antonio Dragojević, Ivan Banović, Mateo Laptoš, Ante Milas, Teo Pehal, Mislav Čargo, Mate Panjkota, Ana Mlačić, Tanja Puharić, Lara Baranašić, Hana Klančnik.

Posebno hvala studenticama Ani Mlačić i Marini Mrđen koje su bile zadužene za organizaciju koncerta.

Nadamo se kako će ovaj projekt (i njemu slični) s vremenom postati tradicija budući da jačaju povezanost Akademije s lokalnom zajednicom, ali i svijest o obogaćenju koje umjetnost unosi u živote svih pojedinaca, posebice u ovo blagdansko vrijeme.

Kvalitetno obrazovanje Partnerstvom do cilja