23. travnja 2024.

Izložba "Misli dizajn: istraživanje dizajnerskog procesa"

Odsjek za dizajn vizualnih komunikacija Umjetničke akademije u Splitu poziva Vas na otvaranje studentske izložbe:

Misli dizajn: istraživanje dizajnerskog procesa

u sklopu Festivala znanosti.

četvrtak, 25. travnja 2024. u 19 sati

Galerija Ctrl+Z, UMAS, Zagrebačka 3, Split.

Izložba je organizirana u sklopu Festivala znanosti koji se ove godine održava na temu Inteligencija.

Radovi su nastali na kolegijima Ilustracija 2, Grafičko oblikovanje 1 i informacijski dizajn 2, pod mentorstvom izv. prof. Maris Cilić, pred. Nikše Vukše i asist. Ane Bodrožić.

Izložba Misli dizajn: istraživanje dizajnerskog procesa predstavlja radove studenata Odsjeka za dizajn vizualnih komunikacija koji su se bavili pitanjima kako kreativnost i razumijevanje problema utječu na dizajnerske rezultate. Posjetitelji će imati priliku istražiti različite aspekte dizajna, te će svjedočiti kako se inteligencija manifestira kroz dizajnerske procese.

Vizual izložbe: Karmen Ivančić i Eva Rezar

Kvalitetno obrazovanje Industrija, inovacije i infrastruktura Održivi gradovi i zajednice Održiva potrošnja i proizvodnja Partnerstvom do cilja