17. kolovoza 2023.

INTERAKCIJE 2023: Homo Aquaticus – POZIV NA SUDJELOVANJE

Ovo 4-dnevno intenzivno događanje (od 11. do 14. listopada 2023.) ugostit će predavanja, rasprave, izložbu i radionicu za studente diplomskih i poslijediplomskih studija, istraživače i mlade praktikante koji se bave kreativnim praksama u različitim područjima kao što su arhitektura, dizajn, umjetnost, digitalne tehnologije, psihologija, društvena i prirodna znanosti i sve ostale sudionike koji smatraju da bi mogli pridonijeti ovoj temi.

Interakcije 2023 održat će se na Odsjeku za dizajn vizualnih komunikacija Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu u suradnji s Galerijom umjetnina Split. Rezultati radionice bit će prezentirani i objavljeni u sklopu predstavljanja Hrvatskog paviljona na Venecijanskom arhitektonskom bijenalu (18. međunarodna izložba arhitekture - La Biennale di Venezia).

Sudjelovanje na radionici je besplatno, broj sudionika ograničen je na 20, a rok za prijave je 8. rujna 2023.

Više na poveznici:

Cilj1 Zdravlje i blagostanje Kvalitetno obrazovanje Čista voda i sanitarni uvjeti Zaštita klime Očuvanje vodenog svijeta Očuvanje života na Zemlji Partnerstvom do cilja