12. veljače 2010.

Idejno rješenje sklupture nagrade ZNANOST 2010.

Nacionalna zaklada za znanost, visoko školstvo i tehnologijski razvoj RH (NZZ) i dnevnik Novi list pozivaju Umjetničku akademiju Sveučilišta u Splitu na suradnju u raspisivanju natječaja Idejno rješenje skulpture nagrade ZNANOST 2010. Natječajem za Idejno rješenje skulpture nagrade ZNANOST, koji je namijenjen studentima i apsolventima akademija likovnih i primijenjenih umjetnosti svih hrvatskih sveučilišta, Nacionalna zaklada za znanost i Novi list traže prijedlog idejnog rješenja skulpture koju dodjeljuju dobitnicima Nagrade ZNANOST 2010. Studentu akademije koji osmisli idejno rješenje koje stručni evaluacijski odbor ocijeni najboljim NZZ dodjeljuje 5.000 kuna, a Novi list promovira autora idejnog rješenja. Koordinator natječaja za Umjetničku akademiju je mr.art. Kažimir Hraste, red.prof. Više u prilogu:
  1. Nacrt natjecaja_Idejno_2010