13. prosinca 2009.

Dan Umjetničke akademije

[slideshow id=19] Dan Umjetničke akademije obilježen je 4. prosinca 2009. godine u velikoj dvorani Akademije na Gripama s početkom u 10,30 sati, svečanom dodjelom svjedodžbi prvostupnicima prediplomskih studija Glazbenog, Likovnog i Kazališnog odjela. Isto tako su uručene i diplome studentima koji studiraju po starom programu te nagrade studentima za izuzetne rezultate postignute tijekom studiranja na Akademiji. Svečanosti su uz slavljenike nazočili i njihovi profesori, roditelji i prijatelji. U ime Sveučilišta, slavljenicima se obratio izaslanik rektora prof. dr. Igor Zanki, prorektor za nastavu i dekan Akademije dr. sc. Branko Matulić, izv. prof., a u ime studenata riječ zahvale uputila je studentica Lana Kekez.  Studenti Glume pod mentorstvom docenta Gorana Golovka izveli su nekoliko prigodnih točaka, a mješoviti zbor Akademije kojim je dirigirao prof. Vlado Sunko oplemenio je ovu svečanost na najbolji mogući način. Još jednom čestitamo svim slavljenicima!