20. ožujka 2013.

Tjedan otvorenih vrata za učenike glazbenih škola

Glazbeni odjel Umjetničke akademije u Splitu poziva sve zainteresirane učenike srednjih glazbenih škola na Tjedan otvorenih vrataod 25. do 28. ožujka 2013. u zgradi Umjetničke akademije na Visokoj, Fausta Vrančića 17 Svi zainteresirani mogu prisustvovati nastavi, osobno se upoznati s profesorima a po želji i odsvirati svoj program. Očekuju vas profesori:

• Cynthia Hansell-Bakić, red. prof. – solo-pjevanje
  • Nelli Manuilenko, izv. prof. – solo-pjevanje (predstojnica Odsjeka za pjevanje, tel. 091 2600 313)
  • Olga Cinkoburova, izv. prof. – klavir
  • Jadranka Garin, doc. – klavir
  • Vesna Podrug-Kossjanenko, doc. – klavir (predstojnica Odsjeka za klavir, tel. 091 2600 311)
  • Evgenia Epshtein, doc. – violina
  • Loris Grubišić, doc. – violina
  • Wladimir Kossjanenko, doc. – viola
  • Pavel Kandrusevich, izv. prof. – viola
  • Mihovil Karuza, doc. – violončelo (predstojnik Odsjeka za gudače i gitaru, tel. 091 2600 315)
  • Maroje Brčić, izv. prof. – gitara
  • Goran Listeš, red. prof. – gitara
  • Ana Domančić, izv. prof. – flauta
  • Ivan Borčić, doc. – klarinet
  • Željko Milić, izv. prof. – klarinet (predstojnik Odsjeka za puhače, tel. 091 2600 310)

Za raspored nastave pojedinog profesora možete se informirati na broj telefona 021/453-130 ili direktno kontaktirati predstojnika odsjeka