28. veljače 2023.

Tjedan otvorenih vrata Glazbenog odjela

GLAZBENI ODJEL UMJETNIČKE AKADEMIJE U SPLITU

OBAVJEŠTAVA SVE ZAINTERESIRANE UČENIKE I STUDENTE

da će se od 11. 4. do 15. 4. 2023.

održati

TJEDAN OTVORENIH VRATA

za sve zainteresirane buduće studente,  da se osobno upoznaju s profesorima i  odrade s njima jedan probni sat, čime dobivaju priliku da upotpune sliku o tome što ih očekuje na studiju na našoj Akademiji te kako usmjeriti svoje vježbanje da bi uspješno položili prijamni ispit.

Ljubazno molimo sve kandidate instrumentalnih studija i Solo pjevanja da prethodno kontaktiraju predstojnike odsjeka za termin.

Kandidati koji žele doći na probni ispit iz teorije prijavljuju se mailom na adresu predstojnice Odsjeka za glazbenu teoriju: davorka.radica@gmail.com

Probni ispit će se održati prema rasporedu:

Utorak, 11. travnja

10.00 - Solfeggio i teorija glazbe: kandidati za studijske programe glazbene pedagogije i svih instrumentalnih te programa solo pjevanja- informacije o ispitima, probni zadaci (asist. mr. Anamarija Tadin).

11.00 - Solfeggio i teorija glazbe: kandidati za studijske programe glazbene teorije i kompozicije – informacije o ispitima, probni zadaci (asist. mr. Anamarija Tadin).

12.00 - Harmonija i harmonija na glasoviru: kandidati za studijski program glazbene pedagogije (doc.dr.sc. Jelica Valjalo Kaporelo).

13.00 - Harmonija, harmonija na glasoviru, polifonija: kandidati za studijske programe glazbene teorije i kompozicije (doc.dr.sc. Jelica Valjalo Kaporelo; doc.dr.sc. Vito Balić)

Sve informacije o našim studijskim programima i nastavnom osoblju možete pročitati na našoj web-stranici:

doc. art. Jadranka Garin, predstojnica Odsjeka za glasovir, mob: 091 260 0311

red. prof. art. Wladimir Kossjanenko, predstojnik Odsjeka za gudačke instrumente i gitaru, mob: 095 880 2159

izv. prof. art. Gordan Tudor, predstojnik Odsjeka za  puhačke instrumente, mob: 095 921 5775

red. prof. art. Hari Zlodre, predstojnik Odsjeka za solo pjevanje, mob: 091 906 0385

red. prof. dr. sc. Davorka Radica, predstojnica Odsjeka za glazbenu teoriju, davorka.radica@gmail.com

red. prof. dr. sc. Ivana Tomić-Ferić, predstojnica Odsjeka za glazbenu pedagogiju i glazbenu kulturu, mob: 091 533 8488

Radujemo se Vašem dolasku!

izv. prof. art. Vesna Podrug - Kossjanenko, prodekanica za nastavu

Kvalitetno obrazovanje Smanjenje nejednakosti Partnerstvom do cilja