19. svibnja 2010.

Nagrađeni studenti splitske Akademije u Mariboru

[slideshow id=24] Na 12. Međunarodnom festivalu kreativnih komunikacija "Magdalena", koji je upravo završen u Mariboru, studenti Odsjeka za dizajn vizualnih komunikacija, Umjetničke akademije u Splitu osvojili su tri zlatne i jednu srebrenu nagradu. Saša Pocrnić je pobijedio u kategoriju vizualnih identitet sa radom "Animafest" (mentorice Ljubica Marčetić-Marinović i Maris Cilić). U istoj kategoriji je drugu nagradu dobio Danijel Simon za vizualni identitet hip-hop grupe "Dječaci" (mentor Dejan Kršić). Najbolja tipografija festivala je "Zig-Zag", studentice Andreje Sužnjević (mentor Nikola Djurek). Dalibor Kazija je dobio nagradu za najbolju animaciju "Time (e)motions" (mentor Ivica Mitrović).