20. siječnja 2014.

Likovni Kult: Izložba završnih radova studenata likovne kulture i likovne umjetnosti

Kao produkt trogodišnjeg razvoja, upoznavanja i druženja nastala je izložba koja je zaključak i svojevrsna manifestacija kraja prve etape školovanja na Umjetničkoj akademiji u Splitu. Studenti se predstavljaju kroz likovna ostvarenja iz područja kiparstva, slikarstva i grafike nastala pod mentorstvom profesora UMAS-a tokom 2013. godine. Izlažu : Sandra Botić, Andrea Civadelić, Klara Ivanišević, Nina Jerčić, Mia Madir, Ana Marija Markežić, Luka Matulić, Petra Miletić i Tonka Milun. Ovim putem Vas pozivamo na druženje prilikom otvaranja izložbe koje će se održati u prostorima Info zone, 24. siječnja 2014. godine s početkom u 20:00 h.