14. ožujka 2023.

Konferencija Dani e-infrastrukture Srce DEI 2023 i završna konferencija HR-ZOO

Od 28. do 30. ožujka 2023. u prostorima Mozaik event centra i Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu održava se godišnja konferencija Srca Dani e-infrastrukture Srce DEI 2023 koju ujedno organiziramo i kao završnu konferenciju projekta Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO).

Tematski blokovi na konferenciji su „Katalog usluga HR-ZOO“, „Mikrokvalifikacije u visokom obrazovanju“, „Iskoraci u administraciji studenata“, „e-Sveučilišta“, „Kvantne komunikacije“, „Znanstveno izdavaštvo i Hrčak“, „Informacijska podrška mobilnosti u Europi“, „Digitalna pristupačnost za bolje iskustvo učenja“ i „CroRIS i Znanstveno tehnologijsko predviđanje“.

Detaljan program konferencije s opisom radionica i tematskih blokova možete naći na sljedećoj poveznici: https://dei.srce.hr/.

Za sudjelovanje je potrebna registracija putem obrasca koji se nalazi na poveznici.

Registracija je obavezna za sve sudionike konferencije.

Kvalitetno obrazovanje Industrija, inovacije i infrastruktura Partnerstvom do cilja