18. ožujka 2019.

Ispitna produkcija Henrik Ibsen: Hedda Gabler

Preddiplomski studij glume, zimski semestar akademske godina 2018./2019. Ispit iz predmeta: Gluma - uloga I mentor: izv. prof. art Goran Golovko asistent Nenad Srdelić stručna suradnica Katarina Romac HENRIK IBSEN: HEDDA GABLER Prijevod: Srećko Freundlich Studentice i studenti 4. godine: Hedda – Slavena Verić Jӧrgen Tessman – Donat Zeko Eilert Lӧvborg – Konstantin Haag Thea Elvsted – Ana Uršula Najev Sudac Brack – Matija Grabić Teta Julle – Andrijana Gardun  Berta – Jagoda Kumrić  Kostimi: Mladen Radovniković, k. g. Zahvaljujemo HNK Split na tehničkoj podršci pri realizaciji predstave. Četvrtak, 21. ožujka 2019. u 18.00 sati Velika dvorana, Tvrđava Gripe, Glagoljaška bb, Split Veselimo se Vašem dolasku! Ulaz slobodan!