24. travnja 2023.

Impresivna postignuća usprkos brojnim izazovima

Hrvatske sveučilišne novine Universitas, u izdanju od ožujka na svojim stranicama prenose osvrt naše izv. prof. art. dr. sc. Sagite Mirjam Sunara na proteklu jubilarnu godinu.

Na žalost, premalo je prostora u novinama da se nabroje sve aktivnosti tijekom obilježavanja 25 godina postojanja Umjetničke akademije u Splitu, pa se prof. Sunara, koja je u tom značajnom periodu bila i prodekan za znanost, umjetnost, ECTS i međunarodnu suradnju, osvrnula na nekoliko najznačajnijih.

Članak pod naslovom Impresivna postignuća usprkos brojnim izazovima nalazi se na 25. stranici sveučilišnog mjesečnika kojeg možete preuzeti sa poveznice:

Universitas

Podsjetnik na sve aktivnosti Umjetničke akademije u Splitu u jubilarnoj godini i dalje možete pogledati na našoj web stranici:

25 godina UMAS-a

Kvalitetno obrazovanje Partnerstvom do cilja