02. svibnja 2018.

2. međunarodni festival glumačkih Akademija

Na Umjetničkoj akademiji u Splitu drugu godinu za redom održava se Međunarodni festival glumačkih Akademija, Diplomci 2018. Festival se održava u periodu od 4. do 9. svibnja 2018. godine na Sceni A, Zagrebačka 3. Publika će imati priliku vidjeti izvedbe studenata glumačkih Akademija iz Zagreba, Osijeka, Linza te Splita. Otvorenje Festivala je u petak 4. svibnja u 20 sati (Scena A, Zagrebačka 3). Ulaz na sve predstave je slobodan! Veselimo se Vašem dolasku! Program: 4.5. u 20 sati, A.P.Čehov: Galeb; Adu Zagreb, mentor Bobo Jelčić. 5.5. u 19 sati, Murray Schisgal: Tigar; Umas Split, mentor Goran Golovko.

6.5. u 20 sati, Heimatabend; Anton Bruckner Privatuniversität Linz, mentor Aleksandar Acev. 7.5. u 20 sati, Murray Schisgal: Ljubaf; Umas Split, mentor Goran Golovko. 8.5. u 20 sati, Ivan Viripajev: Kisik; Uaos Osijek, mentor Robert Raponja. 9.5. u 20 sati, Miljenko Smoje: Roko i Cicibela; Umas Split, mentor Milan Štrljić. 6. i 7. 5. u 10 sati, prof. Aleksandar Acev radionica pokret i fizička gluma (movement and physical acting), Zagrebačka 3.

Diplomci 2018