Službe i uredi

Tajništvo, Zagrebačka 3

Tajnica Akademije
Marina Matas-Gotovac, dipl.iur.
021 360 182
mmatas@umas.hr

Ured Dekana, Zagrebačka 3

021 368 178
Tajnica Dekana
Ivanka Petrić, ing.el.
dekanat@umas.hr
091 2600 323

Studentska referada, Tvrđava Gripe, Glagoljaška bb

021 348 623
referada@umas.hr
http://www.umas.unist.hr/studentska-referada/

Voditelj Studentske referada
Leo Mirošević, dipl.iur
leo@umas.hr
091 2600 328

Branka Lazarević, dipl.oec.
branka.lazarevic@umas.hr

ISVU, Tvrđava Gripe, Glagoljaška bb

Voditeljica ureda za ISVU
Dalida Cikatić Karačić, ing.el.
dalida@umas.hr
099 2600 328
tel/fax 021 345 046

Informatička služba, Zagrebačka 3

021 360 183
http://www.umas.unist.hr/akademija/informaticka-sluzba/

Voditeljica informatičke službe
Silvia Boban, dipl.ing.
silvia@umas.hr
091 2600 326

Računovodstvo, Zagrebačka 3

021 347 317

Voditeljica računovodstva
Ada Dražić, dipl.oec.
ada.drazic@umas.hr
091 2600 317

Zdenka Marjanović
zdenka.marjanovic@umas.hr
099 2600 337

Jadranka Tokić, dipl.oec.
jtokic@umas.hr
099 2600 329

Knjižnica, Visoka, Vrančićeva 17

021 455 011
bibl@umas.hr
http://www.umas.unist.hr/knjiznica/

Voditeljica knjižnice
Žana Siminiati, prof. lik. kulture, dipl. knjižničarka
zana@umas.hr
091 2600 318

Maja Džaja Krile, prof. lik. kulture, mag. bibl.
majadzk@gmail.com

Nabava, Zagrebačka 3

021 360 180
nabava@umas.hr

Voditelj službe za nabavu
Ivan Žitko, dipl.oec.
091 2600 320

Kućni majstor

Dragan Pirić
091 2600 325

Spremačice

Tvrđava Gripe, Glagoljaška bb – 021 348 622

Dragica Budalić
Danijela Lijić

Glazbeni odjel, Visoka, Vrančićeva 19 – 021 453 130

Davorka Kerum
Danijela Ružić

Likovni odjel, Visoka, Vrančićeva 17  – 021 466 686

Božena Glibota
Nevenka Grgić

Zagrebačka 3 – 021 360 179

Vedrana Jukić

Brda, Hercegovačka 65 – 021 507 008

Nada Mrše
Jagoda Marendić

Grad, Hrvojeva 8 – 021 453 130