Izmjene radnog vremena Studentske referade

• Obavještavamo Vas da će zbog zaprimanja prijava za prijemni ispit za jesenski rok studentska referada u ponedjeljak 6. rujna raditi samo u jutarnjem terminu.

Molimo Vas da svi kojima nije nužno izbjegnu dolazak taj dan.

Ukoliko Vam je hitno možete doći u vremenu od 13 do 14,30.

• Zbog radova u studentskoj referadi koji su se nepredviđeno oduljili, studentska referada će za studente raditi prema uobičajenom radnom vremenu od utorka 24. kolovoza.

U ponedjeljak 23. kolovoza u vremenu od 10-12 možete doći preuzeti indeks ukoliko Vam je hitno.

Za sve ostalo molimo Vas da dođete u utorak.

• Za vrijeme korištenja godišnjih odmora referada neće raditi u razdoblju

od 26. srpnja do 20. kolovoza

Zadnji radni tjedan prije godišnjeg (19. – 23. srpnja 2021.) radimo samo kroz jutro. Zbog upisa brucoša 22. i 23. srpnja, rad sa studentima će se odvijati u vremenu od 12 – 14 sati. Molimo da ne dolazite za vrijeme upisa (do 12 sati).

• Radi provođenja Dodatnih provjera od 5. do 9. srpnja studentska referada za korisnike radi isključivo u jutarnjim terminima od 10 do 12