Od ponedjeljka 11. svibnja 2020. Umjetnička akademija započinje s radom sa studentima, jednako kao i druge sastavnice Sveučilišta u Splitu.

Pozivamo sve studente Umjetničke akademije koji se trenutačno nalaze izvan Splita da se vrate u Split čim im prilike to dozvole.

Studente koji se vraćaju iz inozemstva podsjećamo da će po povratku morati ići u dvotjednu samoizolaciju. Po isteku samoizolacije, moći će se priključiti redovnoj nastavi. Studenti koji u trenutku početka redovne nastave budu pod mjerom samoizolacije nastavu će moći pratiti online.

Online praćenje nastave bit će omogućeno i studentima iz drugih krajeva Hrvatske koji se zbog objektivnih razloga (npr. prometna nepovezanost, propisana mjera samoizolacije) ne budu mogli vratiti u Split.