Obuka Scopus i Mendeley će se održati u četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u Računalnoj dvorani Sveučilišne knjižnice u Splitu, s početkom u 10:00 sati za studente poslijediplomskog studija i nastavnike i u 13:00 sati za knjižničare. Svaka radionica će trajati otprilike 2 sata.

Tijekom treninga bit će Vam predstavljen kratki uvod o Scopusu, njegovim mogućnostima i novostima te kako zajednički koristiti Scopus i Mendeley u svakodnevnom radu. Razgovarat ćemo o različitim strategijama za učinkovito pretraživanje informacija koje će Vam omogućiti da provedete manje vremena u potrazi, a više vremena u istraživanju.

Imati ćete priliku postaviti pitanja i tražiti određene pretrage koje odgovaraju vašim interesima.

Kako bi ste se prijavili za obuku slijedite poveznicu koja se nalazi u nastavku ove obavijesti i ispunite tražene podatke i odaberite radionicu:

10:00 –  12:00 sati – Studenti poslijediplomskog studija i nastavnici

13:00 –  15:00 sati – Knjižničari

Prijava za obuku odvija se automatski koristeći obrazac koji je dostupan na:

Radionicu će voditi:

Dina Vrkić, mag.bibl.