Suočeni svakodnevnicom svjedoci smo da mnoga djeca i obitelji  žive u vrlo teškim i gotovo nemogućim materijalnim uvjetima i  neimaštini nedostojnoj čovjeka. Korizmeno vrijeme je najbolje vrijeme da se prisjetimo takvih pa Studentski centar u Splitu u organizaciji sa Caritasom splitsko-makarske Nadbiskupije, Sveučilištem u Splitu, Studentskim zborom Sveučilišta u Splitu, studentskim udrugama, Koordinacijom udruga borbenih postrojbi HV, SP i stradalničkih udruga Split te Uredom za pastoral mladih, pokreće ponovo Veliku humanitarnu akciju unutar Sveučilišta u Splitu pod na nazivom

„DOBRO SRCE STUDENATA SPLITA“
od 02. travnja do 10. travnja 2014.

Odazovite se Akciji! Izmamite osmjeh onima koji nemaju!

Donesite po želji prehrambene namirnice (nekvarljive) u zatvorenoj ambalaži (šećer, brašno, ulje, riža, tjestenina,grah,ječam,riblje i mesne konzerve),higijenske potrepštine (deterdžent, sapun, šampon,higij.ulošci,dječje pelene itd.) kao i čistu odjeću i obuću .
Studenti, odricanjem od jedne dnevne kave možete učiniti veliko djelo!

Prikupljanje donirane robe organizira se u objektima Studentskog centra Split:

• U restoranu na Ekonomskom fakultetu: od 9,oo – 16,oo h
  • U restoranu na Građevinskom fakultetu: od 9,00 – 17,00 h
  • U studentskom domu „Hostel Spinut“: od 9,oo – 20,oo h
  • U studentskom domu „Kampus“: od 9,00 – 20,00 h

Podršku ovoj Akciji daje  HNK HAJDUK i trgovački lanac „TOMMY“ pa svi oni koji se žele odazvati ovoj akciji mogu u hipermarketu TOMMY – centar JOKER po želji kupiti jednu ili više prehrambenih namirnica (nekvarljivih) u zatvorenoj ambalaži ili higijenske potrepštine te odložiti u za to predviđenu kutiju na info pultu hipermarketa Tommy.