Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira UniSport Odbojku na pijesku i Rukomet za 2017. godinu (Prvenstvo Sveučilišta), koje će se održati tijekom lipnja 2017.
UniSport Odbojka će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji na terenima KOP Žnjan Split, u petak 9. lipnja, sa početkom u 9 sati.
UniSport Rukomet će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji, u dvorani ŠC Bazeni Poljud u četvrtak 8. lipnja s početkom u 9 sati te petak 9. lipnja, također s početkom u 9 sati.
Prijave se mogu izvršiti slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do srijede 7. lipnja 2017. do 12 sati na email: sport@unist.hr (prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta).
Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela:
Šime Veršić 098 946 8548
e-mail: simeversic@gmail.com