Unutarnja prosudba sustava za kvalitetu

Ocjenu provedenih aktivnosti i učinkovitosti sustava osiguranje kvalitete te ocjenu usklađenosti sustava osiguravanja kvalitete na Umjetničkoj akademiji u Splitu provodi jednom godišnje Povjerenstvo za unutarnju prosudbu sustava osiguravanja kvalitete sukladno kojeg je imenovalo Vijeće na prijedlog Odbora. Članovi povjerenstva predstavnici su sa svakog Odjela Akademije i nisu članovi Odbora za unaprjeđenje kvalitete.

Povjerenstvo radi i provodi unutarnju prosudbu sustava osiguravanja kvalitete Akademije sukladno Pravilniku o postupku unutarnje periodične prosudbe sustava osiguravanja kvalitete Umjetničke akademije u Split, a na temelju ESG standarda i/ili prema kriterijima za ocjenu kvalitete visokih učilišta u sustavu Akreditacijskog savjeta AZVO i/ili Priručnika Sveučilišta, uputa Senata i sl.

Članovi Povjerenstva za unutarnju prosudbu sustava osiguravanja kvalitete Umjetničke akademije u Splitu su:

• Predsjednik povjerenstva izv.prof. Alen Čelić
    alencelic@gmx.de
  • doc. Mihovil Karuza
  • asis. Jelica Valjalo Koporelo
  • Dragan Dužević, viš. pred.
  • Ivan Baranović, student II godine Glume

Pravilnik o prosudbi SOKa UMAS-a
Izviješće o unutarnjoj prosudbi SOK-aUMASa13-14
Izvješće Povjerenstva za unutarnju prosudbu sustava osiguravanja kvalitete Sveučilišta u Splitu (2013.)

Članovi Povjerenstva za unutarnju prosudbu sustava osiguravanja kvalitete Sveučilišta u Splitu su:

• prof. dr. sc. Mladen Miloš, prirodne znanosti
  • prof. dr. sc. Boženko Bilić, tehničke znanosti
  • prof. dr. sc. Zoran Valić, biomedicina i zdravstvo
  • doc. dr. sc. Mirela Petrić, biotehničke znanosti
  • prof. dr. sc. Nikša Alfirević, društvene znanosti
  • prof. dr. sc. Tonči Kokić, humanističke znanosti
  • Mladen Čulić, izv.prof. umjetničko područje
  • Marin Kraljević, student

Izvješće o unutarnjoj prosudbi SOK-a UMAS-a 2013./2014.